Reklamný prúžok

MULTIPROJEKT - 9 kultúrno-hudobných podujatí

MultiprojektPonúkame Vám možnosť spolupráce a propagáciu Vašej spoločnosti na všetkých event-och organizovaných, resp. spoluorganizovaných našou spoločnosťou Študentské kluby, s.r.o. na východnom Slovensku. Predkladaný multiprojekt je priamou reakciou na neustále rastúci dopyt po kultúrno-hudobných podujatiach. Multiprojekt zahŕňa 9 akcií hudobno-zábavnej produkcie pre všetky vekové kategórie so zaručenou návštevnosťou, keďže sa jedná o event-y s viacročnou tradíciou. Cieľom multiprojektu je realizácia jednotlivých podujatí v čo najvyššej kvalite ako po hudobnej, obsahovej, tak aj po stránke poskytovaných služieb Vašou spoločnosťou za účelom uspokojenia návštevníkov v čo najväčšej možnej miere, a tým dosiahnuť získanie si nielen nových, ale aj udržanie si už existujúcich klientov.

Info

Čo Vám partnerstvo prinesie?

Multiprojekt

  • každý jeden event so sebou prináša rôznorodú skupinu ľudí, predstavujúcich potencionálnych klientov

  • spotrebiteľov produktov a služieb Vašej
    spoločnosti

  • zvýraznenie image-u a predstavenie Vašej spoločnosti „Face to Face“

  • zvýšenie kreditu firmy na Slovensku a v zahraničí

  • propagácia spoločnosti v jedinečnej mediálnej kampani v hodnote 745 000 €

  • 30 miliónov oslovených respondentov a priama komunikácia s vyše 70 000 potencionálnych zákazníkov v mieste konania akcií

  • podpora aktuálnej reklamnej kampane

TUKE DAY & TUKE FEST

TUKE DAY & TUKE FEST  - IV. ročník

Dátum konania: 15.05.2012

Miesto konania: Štadión Technickej Univerzity v Košiciach

Charakteristika:

Festival TUKE DAY a TUKE FEST je hudobno-kultúrne podujatie, ktoré je ako jediné organizované priamo na akademickej pôde Technickej Univerzity v Košiciach, doplnené myšlienkou univerziády. Využitie športového areálu s veľkým počtom športovísk ponúka príležitosť pre mládež nielen zúčastniť sa na tomto hudobnom podujatí, ale sa aj aktívne zapojiť do športového diania. Vzhľadom k tomu, že IV. ročník tohto úspešného festivalu je spojený aj s oslavou 60-teho výročia univerzity, je veľký predpoklad, že sa medzi zúčastnenými divákmi bude aj veľký počet študentov z celej Európy. Predpokladaná návštevnosť: Na IV. ročníku vďaka veľkej úspešnosti a každoročne narastajúcom záujme o tento druh festivalu je predpokladá účasť viac ako 10 000 návštevníkov.

Program:

Prvou časťou TUKE DAY je univerziáda. Od rána sa spúšťajú športové disciplíny v spolupráci s katedrou telesnej výchovy na desiatich stanoviskách s počtom športovcov 500. Každé športovisko ponesie názov jedného z našich partnerov. Medzi jednotlivé športové kategórie patria: futbal, volejbal, streetball, bowling, paintball, stolný tenis, frisbee, beh, vrh guľou, skok do diaľky. V poobednajších hodinách sa postupne spustí aj hlavné pódium s desiatimi kapelami. Dramaturgia festivalu je tvorená populárnymi interprétmi z česko-slovenskej scény. Medzi headlinermi nebude chýbať košická skupina NO NAME, ďalej skupina Horkýže Slíže, IMT smile a kapela Polemic. Športová a hudobná časť bude spestrená bohatým blokom sprievodných akcií, ktoré prinesú zúčastneným športovcom a návštevníkom festivalu dostatočný priestor pre zábavu i mimo športu a hudobných produkcií.

UNIPOFEST

UNIPOFEST - 0. ročník

Dátum konania: 16.05.2012

Miesto konania: Areál Prešovskej Univerzity v Prešove

Charakteristika:

Myšlienka organizácie tohto študentského event-u vznikla na základe úspechov TUKE FEST-u v Košiciach a faktu, že Prešov vo všeobecnosti má málo akcií festivalového charakteru. Prešov je mesto študentov čo sa prejavuje aj pri návštevnosti lokálnych diskoték. Našou myšlienkou je vytvoriť tradíciu študentského majálesu v treťom najväčšom meste na Slovensku, kde ak sa dodrží profesionalita a vytvorí zaujímavý line-up, vznikne priestor pre silný festival.

Predpokladaná návštevnosť:

Aj napriek tomu, že pôjde o nultý ročník, kvalita festivalu a sila kampane zaručene priláka veľké množstvo študentov a mládeže. Odhad návštevnosti sa pohybuje v rozmedzí 3000 – 4000 účastníkov.

Program:

Prvú časť UNIPOFEST-u tvoria športové podujatia. Od rána sa spúšťajú športové disciplíny v spolupráci s katedrou telesnej výchovy na jednotlivých stanoviskách. Každé športovisko ponesie názov jedného z našich partnerov. Medzi jednotlivé športové kategórie patria: futbal, volejbal, streetball, paintball, stolný tenis, ... V poobednajších hodinách sa postupne spustí aj hlavné pódium s viacerými kapelami z česko-slovenskej hudobnej scény a mladými talentovanými kapelami z košickej a prešovskej univerzity. Medzi headlinermi nebude chýbať prešovská skupina IMT Smile, skupina Horkýže Slíže a mnoho ďalších. Športová a hudobná časť bude spestrená bohatým blokom sprievodných akcií, ktoré prinesú zúčastneným športovcom a návštevníkom festivalu dostatočný priestor pre zábavu i mimo športu a hudobných produkcií.

MEDZEVSKÉ DNI

MEDZEVSKÉ DNI  - XV. ročník

Dátum konania: prvý júlový víkend

Miesto konania: futbalové ihrisko Medzev

Charakteristika:

Medzevské dni predstavujú komplex kultúrnych, spoločenských a športových podujatí, ktoré sú organizované nielen pre obyvateľov mesta Medzev a hostí z partnerských miest východného Slovenska, ale aj pre každoročných turistov. Dni mesta Medzev majú charakter multižánrového festivalu. Na niekoľkých scénach je možnosť vychutnať si hudobné vystúpenia spevákov a kapiel zo slovenskej scény. V rôznych zákutiach mesta je možné sledovať tradičné umenie a výročný trh spojený s kultúrnym programom vrátane poskytovania služieb občerstvenia, predaj výrobkov v mestských stánkoch. Okrem programu na hlavnom pódiu sú súčasťou osláv aj rozmanité pouličné performance v podaní folkloristov.

Predpokladaná návštevnosť:

Každoročne sa na Medzevských dňoch zúčastní vyše 3000 milovníkov tradičnej kultúry a zábavy.

SUMMER BEACH PARTY

SUMMER BEACH PARTY - IV. ročník

Dátum konania: 13.07. 2012

Miesto konania: priestor areálu pred amfiteátrom v r.o. Sninské Rybníky

Charakteristika:

Primárnym cieľom spoločenskej akcie Summer Beach Party je podporiť spoločenský život v meste Snina, konkrétnejšie v rekreačnej oblasti Sninských Rybníkov a zvýšiť tým návštevnosť v tejto oblasti. Spojením krásneho prostredia a vysoko kvalitnej zábavy určenej pre každú vekovú kategóriu môže toto hudobné podujatie priniesť len pozitívne ohlasy a tým, ako už bolo spomenuté, oživiť návštevnosť a turistický ruch v r. o. Sninské Rybníky. Podpora tejto udalosti zabezpečí nášmu jedinému turistickému areálu tohto druhu vyššiu návštevnosť, pozornosť médií, ako aj potrebnú podporu turistického ruchu.

Program:

Podujatie sa začína o 16:00, kde je pripravené príjemné posedenie v sprievode pokojnej Lounge music. O 19:00 pokračuje v štýle Dance Party, kde sa divákom predstavia renomovaní DJ-i zo slovenskej a českej hudobnej scény.

Predpokladaná návštevnosť:

Každoročne sa na tomto podujatí zabaví vyše 2000 vyznávačov tanečnej hudby.

SUNDANCE

SUNDANCE - V. ročník

Dátum konania: 14.7.2012

Miesto konania: r.o. Domaša – Dobrá

Charakteristika:

SunDance je letná tanečná party s vystúpením popredných slovenských a zahraničných DJ-ov zameraná na tanečnú hudbu viacerých štýlov tak, aby svojim zostavením vystupujúcich oslovila čím väčšiu skupinu návštevníkov vo veku od 17 – 40 rokov.

Program:

Pre návštevníkov je znova pripravený 12 hodinový program vystupujúcich DJ-ov na dvoch pódiách ako aj DJs Free Zone pre nové dj talenty. Ako po minulé ročníky, aj tento rok pripravujeme 1000m2 piesočného tanečného parketu s výbornou atmosférou počas celej party, go-go tanečnice, stanové mestečko a mnoho ďalších atrakcií. Medzi tohtoročné svetové hviezdy patria: Fedde Le Grand –Holandský Dj a Alesso – Švédsky Dj, Dj EKG, Robert Burian a mnohí ďalší TOP dj´s z československej scény.

Predpokladaná návštevnosť:

Priamo úmerné zvyšovanie každým rokom nasvedčuje tomu, že počet tancujúcej mládeže presiahne počet 5 000.

FREE SUMMER

FREE SUMMER  - XI. ročník

Dátum konania: 28.7.2012

Miesto konania: KVP - lúka nad jazdiarňou

Charakteristika:

Myšlienka usporiadania festivalu Free Summer vznikla v rokoch 2001 - 2002. Hlavným cieľom bolo dať šancu začínajúcim talentovaným DJ-om a hudobníkom prezentovať sa širokej verejnosti a tiež ukázať mladým ľuďom nové smery v elektronickej, alternatívnej a tanečnej hudbe. Festival je už dva roky po sebe skvalitnený o nové atrakcie ako sú 3 tanečné pódiá, orientálna čajovňa, vystúpenia hudobných telies a hudobníkov. Samotný záber umeleckých smerov je oveľa širší a priebežne skvalitňovaný. Pre návštevníkov je pripravená vysoko kvalitná zvuková aparatúra, mohutné svetelné a vizuálne efekty, tanečná a laserová show, videoprojekcia, ohňostroj, stany a stánky s občerstvením, zábavné atrakcie, workshopy. Vzácnym spojením slobody, umenia, tanca a prírody sa stáva tento festival jedinečnou akciou. Ide o najväčší event elektronickej hudby na východe Slovenska so vstupom zadarmo.

Program:

Vyše 50 Dj-ov z celej Európy je pozvaných na základe podrobného prieskumu milovníkov elektronickej, alternatívnej a tanečnej hudby. Program festivalu spestria aj atrakcie ako zoskok parašutistov, ohňová show, polnočný ohňostroj a zaujímavé tanečné skupiny.

Predpokladaná návštevnosť:

Predpokladaná návštevnosť pre tento rok je 8 000 až 12 000 návštevníkov.

MOTOZRAZ ZEMPLÍNSKA ŠÍRAVA

MOTOZRAZ ZEMPLÍNSKA ŠÍRAVA  - XI. ročník

Dátum konania: 23. - 24. augusta 2012

Miesto konania: Zemplínska šírava – Hôrka

Charakteristika:

Motozraz patrí pre svoju vysokú organizačnú úroveň, atraktívny program a prepracovanú medializáciu medzi top akcie na Slovensku. Trvalo zvyšuje pozornosť motocyklistov a širokej masy divákov, ktorá siaha ďaleko za hranice Slovenska, a to Poľska, Maďarska, Nemecka, Talianska a ďalších štátov Európy. V roku 2011 sa ho zúčastnili aj motorkári z Ameriky. Zraz Zemplínska Šírava sa stal neoddeliteľnou súčasťou kultúrneho diania na východe našej krajiny. Po všetkých stránkach mu patrí absolútne prvenstvo. Minulý ročník bol podľa ohlasov návštevníkov, ako aj diskusných fór hodnotený ako najúspešnejší.

Program:

Akcia sa už tradične začína na obed návštevou detského domova „MOTO SRDCE PRE DETSKÝ DOMOV“, potom pokračuje výjazdom na Námestie slobody s krátkym programom a úchvatnou jazdou pešou zónou špalierom tisícok obdivovateľov oceľových koní a ich krotiteľov. Následne sa začínajú rockové koncerty slovenských a zahraničných kapiel. Na druhý deň program pokračuje tradičnou a neopakovateľnou jazdou tisícok motorkárov, kedy kolóna dlhá niekoľko kilometrov sa vinie okolo Zemplínskej šíravy, dedinami a mestom Michalovce. Po nej nasledujú zábavné súťaže ako v areáli konania, tak aj pred obchodným centrom Zemplín, ktoré dopĺňajú ďalšie koncerty popredných rockových kapiel. Večer uzatvára polnočný ohňostroj a nočná rockotéka.

Predpokladaná návštevnosť:

Viac ako 4 000 motocyklov (kolóna dlhá 8km), 20 000 divákov. Narastajúcu popularitu potvrdili predchádzajúce ročníky. Práve v tom poslednom padli dva rekordy, a to najväčší počet registrovaných motorkárov a prekonanie Guinessovho rekordu v gumovaní motocyklov.

OPEN AIR FEST

OPEN AIR FEST  - III. ročník

Dátum konania: 25.09. 2012

Miesto konania: areál internátov Jedlíkova 5

Charakteristika:

Otváranie školského roka formou eventu na internátoch tvorí neodmysliteľnú súčasť akademického roka. Tradičná udalosť sa musela z dôvodov výstavby novej budovy Datacomu prerušiť, ale tohto roku už nič nebráni tomu, aby tradícia naďalej pokračovala. Čoraz viac študentov obľubuje Oldies disko a kapely prinášajúce hudbu 90’ rokov. Cieľom tejto akcie je teda priblížiť študentom aj tieto hudobné žánre.

Program:

Hlavný program pozostáva z prevažne revivalových spevákov a kapiel. Na OPEN AIR FEST-e vystúpia taktiež mladé začínajúce a samozrejme talentované kapely, tvorené z vysokoškolských univerzít v Košiciach a Prešove. Tento festival nielen vytvára priestor pre mladé a nové talenty, ale taktiež prináša príležitosť začínajúcim kapelám zviditeľniť sa a rozbehnúť kariéru na slovenskej hudobnej scéne.

Predpokladaná návštevnosť:

Počet študentov na internátoch Jedlíkova dosahuje 8 000 ľudí. Opäť akcia, ktorá je pre študentov, otvára nový školský rok, semester. Pri free vstupe sa účasť odhaduje cca 4.000 ľudí.

UNIFEST

UNIFEST - IV. ročník

Dátum konania: 19.09. 2012

Miesto konania: areál Medických internátov

Charakteristika:

Myšlienka zorganizovať Unifest vznikla ako reakcia na súčasnú situáciu v Košickom kraji. Hlavnou myšlienkou festivalu ja dať príležitosť mladým dobrovoľníkom zorganizovať vlastné podujatie pre mladých ľudí v regióne, predstaviť talentovaných autorov a interpretov hudobných žánrov, rozvíjať a podporovať umeleckú kvalitu ich tvorby, štýlovú a výrazovú interpretáciu domácej i zahraničnej produkcie. Popularizovať mladých umelcov pred občianskou verejnosťou.

Program:

Hlavný program je inšpirovaný atmosférou európskych univerzitných mestečiek. Tvoria ju zahraničné hudobné skupiny a úspešní slovenskí speváci s kapelami doplnené nováčikmi. Vďaka ich hudobnému prejavu a talentu majú možnosť si získať fanúšikov a pozornosť publika. Sprievodný program tvorí prezentácia inštitúcií a spoločností a zábavné atrakcie pre mladých.

Predpokladaná návštevnosť:

III. ročník bol mimoriadne úspešný, návštevnosť bola okolo 5 000 mladých ľudí, toho roku to môže presiahnuť počet 6 000.

ROZHANOVCE EURO FOLK

ABOVSKÉ FOLKLÓRNE SLÁVNOSTI

ROZHANOVCE EURO FOLK - XXXXIV. ročník

Dátum konania: 14.,15., 16. – 17. júna 2012

Miesto konania: amfiteáter Rozhanovce, okres Košice okolie

Charakteristika:

Tieto slávnosti ľudového spevu, tanca a remesiel sa konajú každoročne v júnovom termíne v obci Rozhanovce neďaleko Košíc. Na podujatí účinkujú nositelia tradícií, laureáti folklórnych súťaží a prehliadok detí i dospelých. "Bitka pri Rozhanovciach" 700.výročie pamätnej bitky (1312).

Predpokladaná návštevnosť:

Každoročne navštívi tieto slávnosti vyše 15 000 ľudí.

Program:

V bohatom programe sa predstavia domáce súbory a skupiny, ako aj zahraničné súbory z Poľska a Bulharska. Pre návštevníkov sú pripravené počas slávností sprievodné podujatia v areáli amfiteátra pre verejnosť - gastronomická ponuka tradičných domácich jedál, drevený kolotoč, drevené hlavolamy a hračky, ukážky tradičných ľudových remesiel spojené s predajom. Hlavnému nedeľnému programu predchádzajú vystúpenia zahraničných súborov v obciach Abova. Počas konania AFS sa realizuje spravidla 20 aktivít (2 živé upútavky s programom v Košiciach, 3 tematické programové bloky so zahraničnou účasťou, rezbársky plenér, omša, sprievod obcou, uvítanie a otvorenie programu, žrebovanie tomboly, program renomovaného folklórneho súboru, hudobnej skupiny, abovské špeciality - gastronomická prezentácia, oživené remeslá, svet z konského chrbta, vystúpenie detského divadla, portréty, dve tvorivé dielne pred a počas slávností, vystúpenia zahraničných súborov v obciach Abova.

RÓDEO MURÁŇ

Pripravovaný event – v štádiu jednania

RÓDEO MURÁŇ (XX. ročník)

Dátum konania: 10.- 11.08. 2012

Miesto konania: Muráň, lokalita Peprovice

Charakteristika:

Muránske ródeo je najstaršie a najväčšie podujatie svojho druhu na Slovensku.

Program:

Pozostáva predovšetkým z rôznych súťaží jazdcov na koňoch - beh cez bránky, beh okolo sudov, ako aj ukážky práce s dobytkom. Nechýba chytanie dobytka lasom. Popri nosnom programe na akcii vystupujú rôzne známe slovenské hudobné skupiny a speváci. Na záver nechýba country bál.

Predpokladaná návštevnosť:

Predpokladaná účasť je okolo 20 000 účastníkov.


Info: www.muran.sk

 

Študentské kluby, s.r.o. | Jedlíkova 5| 040 11 Košice
IČO: 36602434 | DIČ: 2022129846 | Kontaktná osoba: Ing. Gabriel Benčo| Tel. kontakt: 0911 / 957 288


DREAM PRODUCTION | Povstanie Českého ľudu 12 | 040 22 Košice
IČO: 44796030 | DIČ: 1081482435 Kontaktná osoba: Ing. Gabriel Spišák | Tel. kontakt: 0911 / 929 020